3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trujący ogień (video)

Alan de Benoist, znany francuski pisarz i filozof, w swoim sztandarowym tekście pod tytułem „Imigracja- armia rezerwowa kapitału” pisał: „Ktokolwiek krytykuje kapitalizm, jednocześnie aprobując imigrację, której pierwszą ofiarą jest jego własna klasa robotnicza, powinien się lepiej zamknąć. Ktokolwiek krytykuje imigrację, jednocześnie milcząc na temat kapitalizmu, powinien zrobić to samo”. Trudno odmówić słuszności temu stwierdzeniu. Prawda ta choć prosta, wciąż jest niedostatecznie rozpowszechniona w naszym środowisku. Wszyscy zwracają uwagę na problem LGBT, emigrantów, czy muzułmanów jednak dość niewielka grupa (choć ciągle się powiększająca) widzi przyczynę zaistnienia tych kłopotów. Tymczasem międzynarodowe korporacje pod rękę z banksterami od lat lobbują na rzecz zatruwania Europy i niszczenia Państw Narodowych.

By dowiedzieć się jak wygląda prawdziwa twarz kapitalistycznych molochów, wystarczy spojrzeć na to jak te firmy zachowują się w krajach tak zwanego Trzeciego Świata. Korumpowanie urzędników, zastraszanie lokalnej ludności i niszczenie unikatowego środowiska naturalnego. Jednym słowem: dążenie do zysku za wszelką cenę. Cierpią na tym wszyscy: zwierzęta, które masowo giną, autochtoni, którzy prócz wielkiej biedy żyją także w zatrutym środowisku, a także my Europejczycy, którzy musimy stawiać czoło  kolejnym, coraz liczniejszym falom imigrantów.

Prezentowany przez nas poniżej film „Trujący Ogień” pokazuje właśnie taką sytuację. Sami możemy zobaczyć jak działania znanej firmy Shell doprowadziły do degradacji delty Nigru. Musimy pamiętać, że bez całościowego rozwiązania problemu działalności międzynarodowego kapitału, walka ze zgubnymi skutkami imigracji z krajów Trzeciego Świata będzie tylko przysłowiową „walką z wiatrakami”. Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *