3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

W Poszukiwaniu Ojczyzny (video)

Czasy, w których przyszło nam żyć, są niespokojne nie tylko ze względu na masowo wybuchające wojny, pojawiające się katastrofy czy wszechogarniające zagrożenie terroryzmem. Są one niespokojne także ze względu na stale postępującą ofensywę liberalizmu, politycznej poprawności i relatywizmu moralnego. Nowocześni politykierzy, występujące w telewizji pseudo elity we wspólnym wysiłku ciągle starają się zniszczyć postawy moralne i patriotyczne. Wypacza się naszą historię, szkaluje bohaterów i pluje na święte zasady i tradycje wypracowane przez naszych przodków. Esencją nowoczesnego świata przeciwko któremu walczymy, jest nienawiść do wszystkiego co piękne, wzniosłe i wielkie. Dlatego jego architekci nie ustają w staraniach na rzecz zohydzenia nam tego co jest dla nas ważne i konieczne do życia.

Już dawno nie polecaliśmy Wam na naszym portalu jakiegoś video. Dlatego dziś wychodzimy Wam naprzeciw z niezwykłą propozycją. Film „W Poszukiwaniu Ojczyzny” jest produkcją, która debiutowała na  VII Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Gdyni „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci”, gdzie dostał wyróżnienie w kategorii „Anioł Wolności”. Jest on niezwykłą produkcją, w całości zrealizowaną przez młodych polskich emigrantów, którzy w poszukiwaniu własnej tożsamości i odpowiedzi na nurtujące ich pytania, rozmawiają z wieloma znanymi i zasłużonymi ludźmi na temat tego czym jest dla nich Polska i co to znaczy być Patriotą. W filmie występują między innymi Powstańcy Warszawscy czy znany nam współcześnie bard Andrzej Kołakowski.

Cudowne świadectwo jakie dają wspomniane osoby za pośrednictwem swoich odpowiedzi, jasno pokazuje, że bez względu na wszystko Polska zawsze będzie wartością, a ideały o które walczymy nigdy nie ulegną przedawnieniu. Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *