3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: „NKD” – homopropaganda, jak dać jej odpór ?

Nacjonalistyczny Klub Dyskusyjny to miejsce, w którym rozwijana jest idea polskiego nacjonalizmu. Spotkania NKD odbywają się średnio co miesiąc w ustalonym wcześniej terminie i miejscu. Ideą spotkań jest dyskusja na temat bieżących spraw politycznych i społecznych w ujęciu nacjonalistycznym. W dyskusji uczestniczą przedstawiciele poszczególnych organizacji oraz publiczność. Do Klubu przyjmowane są jedynie organizacje o profilu nacjonalistycznym, przyjmujące chrześcijańskie dziedzictwo cywilizacji łacińskiej.
Spotkania NKD odbywają się w Krakowie. Obecni członkowie: Trzecia Droga, Małopolscy Patrioci, Młodzież Wszechpolska Kraków.

DSC_0020

Zgodnie z zapowiedziami, po raz kolejny odbył się w Krakowie Nacjonalistyczny Klub Dyskusyjny.
W tym miesiącu tematem spotkania była homopropaganda oraz towarzyszące temu tematowi pytanie: jak dać jej odpór.

Tradycyjnie klub rozpoczęły krótkie wypowiedzi przedstawicieli każdej z organizacji biorących udział w tym projekcie.
Prelegenci, opisali sposób działania homo-lobby, na przykładach z zagranicy oraz analogiczne postępowanie w Polsce, podkreślili w swoich przemówieniach kwestie tzw. „parad równości”, jako jedno z pierwszych stadiów wchodzenia do dyskursu społecznego środowisk homoseksualnych, a także kolejne kroki podejmowane przez tychże działaczy skończywszy na adopcji dzieci czy też przypadkach karania za wypowiedzi sprzeciwiające się poprawności politycznej  i dyktatowi środowisk lewicowych.
DSC_0022
Kolejny już raz nie zawiedli członkowie klubu oraz sympatycy czy po prostu osoby zainteresowane tematyką i dyskusja przeniosła się na salę, która była dość szczelnie wypełniona. W merytorycznych dyskusjach zwracano uwagę na, wielotorowość działań homopropaganady, od warstwy językowej, poprzez działania ustawodawcze, skończywszy na mediach i kreowaniu pozytywnego wizerunku pederastów.
Najciekawszą częścią kwietniowego spotkania była kwestia podejmowanych przez nasze środowiska działań, które mają dać odpór zapędom środowisk homoseksualnych.
W wielu wypowiedziach wskazywano na potrzebę budowania kontrkultury i uświadamiania społeczności lokalnej. Niezwykle ważną kwestią jest nasze działanie oddolne, a konkluzją dyskusji było stwierdzenie, że środowiska nacjonalistyczne/narodowe muszą reagować na każdą próbę zagarniania przestrzeni publicznej przez aktywistów homoseksualnych, czego świetnym przykładem jest akcja: Wieliczka wolna od dewiacji, a także zbliżający się marsz w obronie rodziny w Krakowie.
DSC_0023
Po raz kolejny w imieniu organizatorów chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za liczny udział i merytoryczną dyskusję w krakowskim „NKD”, który jest unikatową inicjatywą w szeroko pojętym środowisku nacjonalistycznym w Polsce.
W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić na marsz w obronie rodziny, który odbędzie się 16 maja jako odpowiedź na tzw. „marsz równości”:https://www.facebook.com/events/1385964081728144/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *