3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kontakt

Dane do przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Stowarzyszenie Trzecia Droga

26 1750 0012 0000 0000 3226 8722

Jak z pewnością zauważyli wszyscy nasi czytelnicy, z tygodnia na tydzień, a właściwie z dnia na dzień nasz portal 3droga.pl staje się coraz lepszy. Już dziś oferujemy Wam od poniedziałku do piątku nacjonalistyczne artykuły z różnych dziedzin od Idei przez gospodarkę, historię, religię, aż do materiałów wideo, kultury i szeroko pojętego hobby. Nasz portal nie jest typową stroną internetową powielającą kolejne newsy, które możecie znaleźć na każdej innej, a raczej centrum czegoś absolutnie niezbędnego do walki z systemem – Idei i wiedzy ją pogłębiającej. Starannie wyselekcjonowane przez nas artykuły nie tylko poszerzają wiedzę , ale pozwalają spojrzeć na świat od nacjonalistycznej strony, co wbrew pozorom wcale nie jest tak szeroko dostępne i powszechne.

Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas jeszcze mnóstwo pracy, w związku z tym chcemy Was wszystkich zachęcić do współpracy. Można z nami działać na bardzo wielu płaszczyznach:

1. Przesyłajcie swoje artykuły, bardzo chętnie o nich podyskutujemy i opublikujemy. Wysyłajcie je najlepiej na adres: redakcja@3droga.pl

2. Również na tamten adres przesyłajcie swoje opinie i sugestie dotyczące działania strony 3droga.pl

3. Wspierajcie nas w mediach społecznościowych, dzięki czemu będziecie mieć szybko dostęp nie tylko artykułów tu publikowanych, ale i do innych wydarzeń z życia portalu i organizacji Trzeciej Drogi.

Facebook:

www.facebook.com/StowarzyszenieIIIDroga

Twitter:

twitter.com/3Droga

Google + Trzecia Droga

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCGkoFHwG7wPI6KOTeKecigQ 

4. Polecamy nową opcje na naszej stronie, a więc newslettera dostępnego pod linkami do mediów społecznościowych na głównej stronie. Co sobotę, będziemy wysyłać co naszych subskrybentów tygodnik, w którym będą m.in. artykuły na naszym portalu z całego poprzedniego tygodnia.

5. Zachęcamy wszystkich do wstępowania w nasze szeregi. Już niedługo otworzą się nowe koła Trzeciej Drogi w Polsce, warto jednak zawsze nawiązać z nami kontakt, nawet jeżeli jeszcze tam nie mamy formalnych struktur. Sympatyków działających samotnie i zaprzyjaźnionych organizacji mamy dzięki wieloletniej działalności na szczęście w całej Polsce. Dołączyć do nas najlepiej przez formularz, który jest umieszczony na podstronie:

https://3droga.pl/dolacz-do-nas/

6. Wszystkie organizacje trzeciopozycyjne, nacjonalistyczne czy po prostu patriotyczne, wszystkich piszących, grafików czy właścicieli profili lub kanałów na YT zachęcamy do kontaktu i ustalonej współpracy, by wspólnie szerzyć nasze poglądy.

Z nacjonalistycznym pozdrowieniem,

Redakcja Portalu 3droga.pl

Zarząd Stowarzyszenia Trzecia Droga 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *