3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: IV Marsz Wolnej Polski

Już po raz czwarty mamy zaszczyt organizować 11-tego listopada Marsz Wolnej Polski w Krakowie. Kraków to bez wątpienia południowa stolica polskiego nacjonalizmu, a co za tym idzie prawdopodobnie drugie pod względem wielkości narodowych obchodów miasto w Polsce. W tym roku przypomnimy nasze hasło: Wolność! Godność! Niepodległość!

11-listopada-krkWolność – bo w naszej Ojczyźnie Polacy wciąż wolni nie są. Krępują ich demoliberalne rządy, nieludzkie prawo, niesprawiedliwy wymiar sprawiedliwości i politpoprawność.
Godność – ponieważ odebrano nam ją, czyniąc z Polski neokolonię, w której niewolnicy nie zasługują na zarobek większy niż ten, który pozwoli im jedynie przeżyć. Godność – bo zmuszają nas do wędrówki po obcych krajach w poszukiwaniu wyższych zarobków, pozwalających na utrzymanie rodziny. Godność – bo mamy dość zaprzaństwa, łajdactwa i niesprawiedliwości.
Niepodległość – gdyż pomimo zmiany Rządu i Prezydenta, nasz kraj wciąż jest wiernopoddańczym wasalem, który nieco poluzowując swój unijny łańcuch, z radością daje prowadzić się na krótkiej smyczy wuja Sama.
Przypomnimy też zasługi Wielkiego Polaka, Architekta Niepodległej Polski Romana Dmowskiego.

START: Godz. 15:00, Rynek Główny
Pomnik Adama Mickiewicza

Wydarzenie na facebook.

wspieraj-mwpZachęcamy również do wsparcia IV Marszu Wolnej Polski – dużo zależy od Was. Jeżeli pragniecie przyczynić się do tegorocznego sukcesu inicjatywy, poinformujcie o Marszu swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych w szkołach, uczelniach, zakładach pracy.
Dołączcie do internetowego wydarzenia, zaproście na nie swoich znajomych, udostępniajcie grafiki promujące Marsz, przekażcie informację w serwisach społecznościowych, w których jesteście obecni, korzystajcie z własnej kreatywności oraz obserwujcie organizatorów – będziemy informować o innych formach pomocy, jak sposobność nabycia materiałów propagandowych, etc.

Możecie również udzielić wsparcia finansowego przekazując darowiznę na konto: Trzecia Droga, 26 1750 0012 0000 0000 3226 8722, tytułem „Cele Statutowe”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *