3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Zaproszenie na VIII Marsz Katyński

Pamięć to twarda skała, na której buduje się kręgosłup moralny i etyczny każdego człowieka. Pamięć o bohaterach, o przelanej krwi w imię wolności Ojczyzny, to coś co pomimo stałego upływu czasu, jest przekazywane z pokolenia na pokolenie, bez względu na okoliczności. Przybiera postać ponadczasowego orędzia, którego nie możemy zignorować bo nie sposób udawać przed innymi i samym sobą, że go nie ma. To nasza Krew i nasza Duma.

Zbrodnia w Katyniu jest zbrodnią szczególnie obrzydliwą, ponieważ dokonano jej na podstawie beznamiętnej kalkulacji przeprowadzonej w kazamatach sowieckiego NKWD. W Katyniu zabito tych ludzi, tylko dlatego że byli Polakami, którzy jako przedstawiciele różnego rodzaju patriotycznych elit,  w dłuższej perspektywie byli niebezpieczni dla planów radzieckiego Molocha. Ich przykład jest wyrzutem sumienia, dla całego „Wolnego świata”, który przez tyle lat legitymizował działania i akcje podejmowane przez ZSRR. Zadbajmy  o to razem, żeby pamięć o nich trwała wiecznie, tak by ten wyrzut sumienia, nie stał się także za jakiś czas naszym udziałem.

Dlatego w imieniu członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia, a także redakcji naszego portalu, pragniemy wszystkich serdecznie zaprosić na VIII Marsz Katyński organizowany przez zaprzyjaźnione z nami stowarzyszenie Małopolscy Patrioci. 15 kwietnia, 15.30, Wieża Ratuszowa, Rynek Główny.

Link do wydarzenia na FB: TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *