3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Parlament Europejski będzie głosował na temat „prawa do aborcji”

W najbliższym czasie Parlament Europejski będzie obradował na temat dwóch raportów, które mają na celu wywalczenie „prawa do aborcji”. Pod fasadą wolności forsują one powszechny dostęp do zabijania życia poczętego.
W najbliższy wtorek odbędzie się głosowanie nad pierwszym projektem, którego autorem jest belgijski deputowany Marc Tarabella i dotyczy on równości kobiet i mężczyzn mieszkających w Unii Europejskiej. Z jego 45 paragrafu wynika, że „kobiety powinny mieć kontrolę nad swymi prawami seksualnymi oraz reprodukcyjnymi poprzez bezpośredni dostęp do środków antykoncepcyjnych oraz aborcji.
Również w czwartek PE będzie głosował za kolejnym dokumentem, który został przygotowany przez włoskiego eurodeputowanego Piera Panzeriego. „Roczny raport o prawach człowieka i demokracji na świecie w 2013 r. i polityka Unii Europejskiej w tej sprawie” także postuluje poszerzenie prawa dostępu do (…) bezpiecznej i legalnej aborcji (§35).

Warto zauważyć, że dokumenty uwzględniają jedynie prawa kobiet, które za wyjątkiem nielicznych przypadków, same podejmują decyzje przynoszące pewne konsekwencje. Nikt jednak nie zwraca uwagi na prawa dziecka, które jest niewinne.
Na koniec przedstawiamy filmik, w którym kobieta opowiada o tym, jak próbowano dokonać na niej aborcji, a pomimo tego przeżyła. Lekarze, którzy na początku chcieli pozbawić ją życia, po chwili zmuszeni byli zmienić swoją rolę, ratując jej życie.

Źródło:
ordoiuris.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *