3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

„Taniec na linie”- pierwsza książka naczelnego Drogi Legionisty już w sprzedaży!

Pamiętacie jeszcze nasz wywiad z naczelnym Drogi Legionisty, który na łamach naszego portalu przedstawiał swoje poglądy na temat nacjonalizmu i oceniał przebieg Marszu Niepodległości 2014 roku? Bez wątpienia jest to osoba znana w naszym środowisku z mocnych, ideowych i bardzo dobrze pisanych felietonów, które albo punktują obecną rzeczywistość, albo dobrze ją opisują: taką jaka ona jest bez przesady i ubarwień. Droga Legionisty to dobry kawał ciekawej publicystyki podany w taki sposób, który nie każdy musi lubić i nie każdemu musi on pasować, jednak już z całą pewnością każdy go będzie musiał docenić.

Od 11 listopada, Droga Legionisty już nie będzie kojarzona tylko z zinami. 11 listopada 2015 roku, na rynku ma się ukazać pierwsza książka naczelnego Drogi Legionisty: „Taniec na linie”. O czym to książka?

Po roku 2010 młodym ludziom przestało wystarczać noszenie patriotycznych bluz i obchodzenie patriotycznych rocznic. Zaczęły powstawać organizacje o zalążkach współczesnych powstańców. Poznajcie zatem Michała i podziemną organizację, do której należał. Poznajcie problemy, którym Polonicus Crux starał się stawić czoła…

To tyle jeśli chodzi o wprowadzenie do powieści. Już na pierwszy rzut oka, widać że „Taniec na linie” nie będzie zwykłą książką. Co w niej znajdziemy? Komu ona przypasuje i dlaczego warto ją przeczytać? Głos znowu oddajemy naczelnemu DL, który w wywiadzie z To My Kibice powiedział:

Poleciłbym ją osobom, które interesują się kibicowaniem, nacjonalizmem i światopoglądem człowieka z naszych klimatów (…). Nie jest to typowa książka kibicowska. Składa się z trzech różnych od siebie i pozornie niezależnych (!) rozdziałów. Pierwszy nazywa się „Uważaj z kim tańczysz” i dotyczy światka kibicowskiego. Pokazuje początki fanatyzmu w sercu, za sprawą najpopularniejszej subkultury młodzieżowej w Polsce (…). Rozdział drugi nazywa się „Tańcząc z wrogiem” i dotyczy rozterek związanych z walką w imię Boga i Narodu przy użyciu przemocy (…). Trzeci rozdział o nazwie „Tańce towarzyskie” opisuje przejście z hedonistycznego trybu życia do życia opartego na wyższych wartościach w sposób pamiętnikarski. Ten rozdział najbardziej przypomni Wam styl znany z „Drogi Legionisty”(…)

Po takim wstępie pozostaje nam tylko serdecznie zachęcić wszystkich naszych czytelników i sympatyków do zakupu „Tańca na linie”. Koszt tej książki to 30 zł. Dane do przelewu: 30203000451130000015670370. Łukasz Grower, Polska. Tytuł: darowizna + dokładny adres darczyńcy. Miło nam także poinformować, że portal Trzecia Droga objął patronat medialny nad tym projektem, dlatego z całą pewnością nie jest to ostatni raz kiedy wspominamy o nim na łamach naszego portalu!

INFORMACJE O KSIĄŻCE

WYWIAD Z TMK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *