3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga: Życzenia Bożonarodzeniowe

„Podnieś rękę, boże Dziecię
Błogosław ojczyznę miłą
W dobrych radach, w dobrym bycie
Wspieraj jej siłę Swą siłą”

 

Rok 2018 był rokiem pełnym ciężkiej pracy i przemian w Polsce, które chcąc nie chcąc już wkrótce staną się dla nas przedmiotem poważnych trosk i zmartwień.

Dziś jednak, z uwagi na okoliczności podniosłego Święta- pragniemy szczerze odsunąć się na chwilę od czekającej na nas pracy oraz obowiązków i wznieść się myślą i sercem ku sprawom wyższym i większym od nas samych. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim naszym członkom i sympatykom- składamy najserdeczniejsze życzenia szczęścia i wszelakiej pomyślności.

Niech dobry Bóg, który dziś po raz kolejny pośle na świat swojego jedynego Syna, pobłogosławi Waszym domom i rodzinom- dając Wam wszystkim w ten sposób łaskę przeżycia Świąt w sposób naprawdę święty. Niech ten niezwykły czas nie będzie dla Was czasem straconym na głupoty , lecz przeciwnie; owocnym i kluczowym dla czekających nas wkrótce zadań i wyzwań.

Bez w pełni przeżytych Świąt Bożego Narodzenia- nie sposób właściwie zrozumieć tajemnicy naszej wiary. Bez niej zaś nasz nacjonalizm istnieć nie może.

Zarząd Stowarzyszenia Trzecia Droga

Redakcja Portalu 3droga.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *