3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Barykada: Relacja ze zbiórki dla kombatantów w Holandii

Jakiś czas temu stowarzyszenie Trzecia Droga uruchomiło projekt pod hasłem: „Barykada”. Jego głównym celem była integracja działaczy pozostających z różnych powodów poza granicami kraju i zapewnienie im okazji do działania na rzecz naszej wspólnej sprawy. Na tą chwilę nasi działacze są w USA, Holandii, Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Jak chcesz dołączyć do Barykady to napisz tutaj; https://3droga.pl/barykada-dolacz-do-nas/

Nasi działacze w Holandii zorganizowali w okresie przedświątecznym zbiórkę dla kombatantów w Holandii. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji, którą zamieszczono na kanale projektu w aplikacji Telegram (t.me/barricade14):

„Przed okresem świątecznym BARYKADA wsparła akcję organizowaną przez stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”.

W zorganizowanej internetowej zbiórce pieniedzy „Paczce dla Kombatanta”, w ciągu 10 dni, zebraliśmy 1513PLN. W zbiórkę zaangażowało sie 23 osoby między innymi z Anglii, Holandii, USA.

Za zebrane pieniądze, zakupiona została żywność, ktora następnie została przekazana koordynatorowi Holenderskiej akcji „Paczki dla Bohatera”. Wszystkie produkty żywnościowe, zostaną przekazane naszym Bohaterom.

Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera” działa już od 10lat. Organizuje paczki Wielkanocne i Bożonarodzeniowe dla Bohaterów z AK, NSZ, podziemia antykomunistycznego.

Pomaga remontować mieszkania, wspiera i finansuje zakup leków i innych najpotrzebniejszych rzeczy. Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera” opiekuje się także wieloma grobami, pomnikami i organizuje uroczystości patriotyczne.

W przyszłym roku „Barykada” zamierza zaangażować się również w akcje „Paczka dla Bohatera”. Planujemy także kilka większych i mniejszych akcji.

Wszystkim darczyńom bardzo serdecznie dziękujemy

Dziękujemy również koordynatorom „Paczki dla Bohatera” w Holandii za współpracę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *