Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Dołącz do #Mobilizacja

Przez cały kwiecień będzie trwała obecna edycja naszego najnowszego projektu pod hasłem: „Akcja Mobilizacja”! Mejle zostały rozesłane już do wszystkich, pierwsze paczki dotarły do odbiorców, a spora część jest już w drodze!

Czekamy na zdjęcia z Waszych akcji i relacje. Wszystkie zamieścimy w specjalnych wpisach na naszych stronach internetowych, facebookowych i kanałach w aplikacji #Telegram! 3 edycja wkrótce się zakończy więc to odpowiedni czas na przedstawienie Wam naszych planów na rozwój #AkcjaMobilizacja!

W tym projekcie nie chodziło o vlepki, czy promocje naszego stowarzyszenia. Chcieliśmy za jego pośrednictwem dotrzeć z naszą ideą tam, gdzie nie ma działających ekip i do ludzi, którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą oficjalnie działać w organizacjach. Teraz mamy plan pójść dalej: dzięki #AkcjaMobilizacja chcemy doradzać, inspirować i pomagać Wam w tworzeniu grup w swoich miastach i miejscowościach.

Jak? Za pomocą #Mobilizacja! O co chodzi?

Osoby, które zapisały się do Akcji Mobilizacji i wzięły w niej udział, dostaną na mejla instrukcje jak dołączyć do kanału #Mobilizacja w aplikacji #Telegram!

Co na kanale?:

1. Niezależna sieć aktywistów (nie chcesz być członkiem organizacji, ale potrzebujesz poczucia społeczności? Pomożemy!)

2. Hub Kontaktowy (chcesz działać w jakiejś ekipie, ale nie wiesz, czy coś działa w Twojej okolicy lub nie wiesz jak zacząć? Pomożemy przy zachowaniu niezbędnego bezpieczeństwa!)

3. Rady i inspiracje (chcesz np. rozpocząć przygodę z malowaniem, a nie wiesz, od czego zacząć? Pomożemy!)

4. Mechanizm wsparcia (masz lokalną grupę i potrzebujesz pomocy w rozwoju?) Pomożemy!

5. Klub Przyjaciół Stowarzyszenia (zaufaliście nam, dlatego my chcemy Wam za to teraz podziękować. Subskrybenci kanału uzyskają większe ilości materiałów, preferencyjny dostęp do naszych gadżetów, zniżki na kupno naszych wydawnictw i możliwość zaproponowania działań dla naszego stowarzyszenia i środowiska).


Przyspieszamy tempa!

Dołącz do Mobilizacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.