3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kielce: Zaproszenie na konferencje Broń to Wolność

Od początku roku 2016, stowarzyszenie Trzecia Droga prowadzi kampanię Broń to Wolność, której głównym celem jest propagowanie spraw związanych z tematyką broni a także działań zmierzających do zalegalizowania prawa do jej powszechnego posiadania. W związku z tym, kielecki oddział naszego stowarzyszenia organizuje konferencje pod hasłem „Broń to Wolność”:

„Stowarzyszenie Trzecia Droga od początku 2016 roku prowadzi akcję Broń to Wolność! Naszym celem jest przekonanie polskiego społeczeństwa do tego, że prawo do posiadania broni jest podstawowym prawem człowieka, które towarzyszyło Polakom od wieków. Nie można czuć się w pełni wolny, w pełni bezpiecznym, wiedząc, że elitom rządzącym obsesyjnie zależy na rozbrojeniu Polaków.

Dlatego chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić na spotkanie z panem Rafałem Kawalcem z Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, który jest znanym na całą Polskę ekspertem w sprawach związanych z bronią. Poprowadzi on wykład na ten temat. Nasze spotkanie będzie także doskonałą okazją do zadawania pytań na temat pozwoleń na broń i problemów związanymi z ich uzyskaniem.

Spotkanie odbędzie się w sali Centrum Kształcenia Kadr CK Edukacja znajdującej się na ulicy Sienkiewicza 34 (I piętro) o godzinie 17.00. Prosimy o udostępnianie wydarzenia na swoich tablicach i zapraszanie znajomych. Broń to wolność!”

Link do wydarzenia na FB: TUTAJ

Nam pozostaje tylko w imieniu Redakcji Portalu serdecznie zaprosić wszystkich naszych czytelników do udziału w kieleckiej konferencji, o której będziemy jeszcze informować na łamach naszego portalu.

14101574_1647626372126514_310364817_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *