3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Łódź: Zbiórka na schronisko dla bezdomnych mężczyzn

Solidaryzm naszą siłą, aby to hasło skandowane na licznych manifestacjach mogło się ziścić trzeba zamienić słowa w czyny. Z takiego założenia wyszła grupa łódzkich nacjonalistów, która przeprowadziła swoją pierwszą w tym roku akcje społeczna skierowana do panów zamieszkujących schronisko dla bezdomnych mężczyzn w Łodzi.

Głównym organizatorem zbiórki byli Autonomiczni Nacjonaliści, lecz dzięki współpracy z koleżeństwem z Ostrowa Wielkopolskiego, a także lokalnymi działaczami ONRu i Trzeciej Drogi udało się zebrać kilka kartonów szamponów, środków piorących, płynów do mycia naczyń, maseczek ochronnych, środków do higieny oraz maszynek do golenia.

Wizyta nacjonalistów w schronisku ucieszyła zarówno podopiecznych jak i zarządzających obiektem. Zapewne to nieostatnia wizyta w schronisku w tym roku. Mamy nadzieję, że z każdą kolejną uda nam się zwiększać ilość zebranych darów, bo zapotrzebowanie jest ogromne. Na chwilę obecną w schronisku przebywa blisko 120 panów. Dlatego zachęcamy każdego kto ma tylko możliwość pomocy, w postaci dużej ilości maseczek, chemii gospodarczej czy środków do higieny do zgłaszania się do schroniska dla mężczyzn w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *