3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Nacjonalistyczne Południe: Wsparcie dla walczących z epidemią Covid-19

Kiedy na początku roku cały świat z niepokojem obserwował to co się działo w chińskim mieście Wuhan, wielu liczyło, że koronawirus nie przeniesie się na resztę świata. Gdy tak się stało; świat po raz pierwszy od dziesiątek lat, naprawdę ogarnęła panika.

Pierwsze zakażenie i gwałtownie rosnąca ilość zachorowań ujawniła w pierwszych dniach pandemii w Polsce katastrofalny stan przygotowania władz centralnych. W szpitalach, przychodniach, ale także też w noclegowniach dla bezdomnych i kuchniach zaczęło brakować środków ochrony osobistej, płynów odkażających, czy nawet zwyczajnych rękawiczek.

Bez względu na doraźne konflikty polityczne; nacjonaliści muszą być przede wszystkim tam gdzie nie działa państwo, a członkowie wspólnoty narodowej potrzebują pomocy.

W związku z tym w ramach sojuszu Nacjonalistyczne Południe wraz z zaprzyjaźnionymi grupami udało nam się stworzyć mechanizm socjalny, który umożliwił rozłożone w czasie wsparcie dla potrzebujących:

Spis akcji poniżej:

26.03.2020

Działacze Nacjonalistycznego Południa, Małopolskich Patriotów i Trzeciej Drogi przekazali 200 maseczek ochronnych Szpitalowi Uniwersyteckiemu Kraków Prokocim i jadłodajni im św. Brata Alberta dla bezdomnych.

W akcji wzięli udział: Nacjonalistyczne Południe, Trzecia Droga, Małopolscy Patrioci, ONR Małopolska.

Wsparcie zapewnili: Autonomiczni Nacjonaliści Łódź

Wydarzenie promował: Ruch Narodowy Małopolska

28.03.2020

Tego dnia działacze Nacjonalistycznego Południa, Trzeciej Drogi, Małopolskich Patriotów i ONR-Małopolska przekazali 468 litrów butelkowanej wody Szpitalowi Uniwersyteckiemu Kraków Prokocim oraz 30 żelów do dezynfekcji rąk, kombinezony ochronne i sto par rękawiczek jednorazowych pracownikom kuchni dla bezdomnych im. św. Brata Alberta.

W akcji wzięli udział: Nacjonalistyczne Południe, Trzecia Droga, Małopolscy Patrioci, ONR Małopolska, Narodowe Podhale, Narodowe Końskie

Wydarzenie promował: Portal 3droga.pl, Portal Kierunki.info, Ruch Narodowy Małopolska

02.04.2020

Działacze organizacji ONR Podhale przekazali kilkadziesiąt paczek z żywnością noclegowni dla bezdomnych w Zakopanem oraz podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakopanym.

W tym czasie pojawiła się nasza zbiórka (https://zrzutka.pl/wuxbyu) w serwisie zrzutka.pl. Zebraliśmy w jej ramach 1429 zł! Serdecznie dziękujemy za wsparcie, zebrane pieniądze wsparły stworzony przez nas mechanizm i były kluczowe w tym by nasza akcja trwała ponad 2 miesiące!

ONR Podhale na FB: Narodowe Podhale

11.04.2020

Ludzie z Nacjonalistycznego Południa, Małopolskich Patriotów oraz Trzeciej Drogi przekazali 50 przyłbic oraz 8 litrów żelu do dezynfekcji Szpitalowi Uniwersyteckiemu Kraków Prokocim.

W akcji wzięli udział: Nacjonalistyczne Południe, Małopolscy Patrioci, Trzecia Droga, Narodowe Podhale, Obóz Narodowo-Radykalny Małopolska.

Wydarzenie promował: Ruch Narodowy Małopolska, portal 3droga.pl, portal kierunki.info.

02.05.2020

W tej akcji zorganizowaliśmy się w ramach Nacjonalistycznego Południa jednocześnie w czterech miastach naraz: Kraków, Nowy Targ, Łętownia, Tarnów.

Przekazaliśmy łącznie: 500 czepków ochronnych, 500 ochraniaczy na buty, 10 litrów żelu do dezynfekcji, 5 litrów mydła antybakteryjnego w płynie, 120 litrów wody butelkowanej, przyłbice ochronne, żywność i niezbędne artykuły pierwszej potrzeby.

W akcji wzięli udział: Nacjonalistyczne Południe, Trzecia Droga, Małopolscy Patrioci, Tarnowski Obóz Narodowy, Narodowe Podhale, Obóz Narodowo Radykalny Małopolska.

Wydarzenie promował: Portal 3droga.pl, Portal Kierunki.info, Ruch Narodowy Małopolska.

Dziękujemy wszystkim za udział w kampanii wsparcia walczących z koronawirusem! Pokazaliśmy, że zjednoczone środowisko nacjonalistyczne może znacznie więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *