3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

#NieDlaPatodeweloperki: Podsumowanie akcji

Jako Stowarzyszenie Trzecia Droga wraz z przyjaciółmi z Brygad Narodowych zorganizowaliśmy ogólnopolską akcję #NieDlaPatodeweloperki. Akcja zaktywizowała naszych działaczy i sympatyków ze wszystkich regionów naszego kraju. Nacjonaliści z całej Polski rozwieszali plakaty, rozdawali ulotki oraz zaznaczali na murach problem patodeweloperki, chowu klatkowego Polaków.

Plakaty, ulotki, wrzuty i szablony z przekazem narodowym i społecznym pojawiły się w 28 miastach tj. Krakowie, Nowym Targu, Nowym Sączu, Wieliczce, Kielcach, Jędrzejowie, Łodzi, Koluszkach, Żorach, Trzebini, Wrocławiu, Koszęcinie, Łaziskach, Mysłowicach, Poznaniu, Pile, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Szczecinie, Olsztynie, Białymstoku, Gdyni, Warszawie, Wołominie, Legionowie, Radzyminie, Piasecznie, Lublinie.

patodeweloperka

Wielkopolska

Nasi działacze razem z przyjaciółmi z Socjalnej Alternatywy wyszli z plakatami na ulice w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu i Pile.

Łódzkie

Akcja #NieDlaPatodeweloperki zawitała także do województwa łódzkiego! Nasi aktywiści rozwiesili plakaty informacyjne w Łódzi i Koluszkach.

Świętokrzyskie

W akcji #NieDlaPatodeweloperki wziął udział także świętokrzyski oddział naszego stowarzyszenia. Aktywiści pojawili się w Kielcach i w Jędrzejowie.

Małopolska

Akcja #NieDlaPatodeweloperki miała swój odgłos także w Małopolsce! Nasi aktywiści zrobili sporą akcję w Krakowie razem z lokalnymi Brygadami Narodowymi i pojawili się także w Nowym Sączu, Nowym Targu i Wieliczce!

Mazowsze

Nasi aktywiści wyszli na ulice Warszawy, Piaseczna, Legionowa, Wołomina i Radzymina! W akcję była zaangażowana zaprzyjaźniona z nami grupa Narodowe Piaseczno.

Śląsk

Kolejna relacja z naszej ostatniej kampanii #NieDlaPatodeweloperki to relacja ze Śląska. W akcji brali udział ludzie zrzeszeni w projekcie #Mobilizacja i aktywiści Narodowej Ofensywy Nasi aktywiści wraz z zaprzyjaźnionymi grupami przeprowadzili akcje w Łaziskach, Mysłowicach, Żorach, Koszęcinie i Wrocławiu!

Północ

Aktywiści 3Drogi i zaprzyjaźnionych grup wzięli udział w akcjach plakatowych w Białymstoku, Olsztynie, Gdyni i Szczecinie! W akcji wzięli udział chłopaki z Nacjonalistycznego Szczecina.

Lubelskie

Działacze Brygady Lubelskiej Obozu Narodowo Radykalnego przeprowadzili akcję plakatowa na ulicach Lublina.

Publicystyka

W ramach #NieDlaPatodeweloperki jeden ze stałych publicystów naszego portalu Piotr Roszkowski, opublikował felieton na temat problemu patodeweloperki. Tekst ten można przeczytać na naszej stronie, oraz na portalu kierunki.info.pl.

patodeweloperzy, patodeweloperka

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję #NieDlaPatodeweloperki. Szczególnie dziękujemy wszystkim organizacjom, które wzięły udział w tym wydarzeniu, Brygadom Narodowym, Obozowi Narodowo Radykalnemu, Socjalnej Alternatywie, Narodowej Ofensywie, Nacjonalistycznemu Szczecinowi, Narodowemu Piasecznie, działaczom zrzeszonym w sieci #Mobilizacja oraz każdemu człowiekowi dobrej woli, który poświecił swój czas i zasoby na te kampanię społeczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *