3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

ONR Podhale: Zaproszenie na rajd im. Romana Dmowskiego

Stowarzyszenie Trzecia Droga wspólnie z Redakcją Portalu 3droga.pl pragnie zaprosić wszystkich swoich sympatyków i czytelników do udziału w wyjątkowym rajdzie im. Romana Dmowskiego, który odbędzie się w pierwszą sobotę nowego roku 2015.

Jak piszą organizatorzy:

W pierwszy weekend stycznia ONR Podhale serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na udział w krótkim, ale bardzo specyficznym – Rajdzie im. Romana Dmowskiego.

Jeden z głównych ideologów ruchu narodowego w Polsce po wielu latach wytężonej pracy, zmarł w 1939 roku w dniu 2 stycznia. W terminie upamiętniającym tą datę chcemy wyruszyć przed świtem na szczyt Babiej Góry. Wejście planujemy równo ze wschodem słońca – wówczas rozciąga się z niej przepiękny widok na Tatry oraz okoliczne wzniesienia Beskidów. Krótką modlitwą chcemy upamiętnić postać Romana Dmowskiego, którego praca ideologiczna stała się jednym z fundamentów idei naszej organizacji.

Ponadto, w sobotę 5.01 zapraszamy również na Spotkanie Opłatkowe ONR Podhale, które odbędzie się w Nowym Targu o godzinie 18:00. Istnieje możliwość noclegu dla chętnych w tym dniu.

Chętne osoby prosimy kontaktować się po przez e mail onrpodhale@gmail.com.

Więcej informacji: Rajd im. Romana Dmowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *