3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Patronat medialny nad książką Marty Cywińskiej i Stefana Dziekońskiego „Rozmowy o zmierzchu kultury”

Marta Cywińska, Stefan Dziekoński

Mamy przyjemność ogłosić, że nasz portal został patronem medialnym publikacji Marty Cywińskiej i Stefana Dziekońskiego „Rozmowy o zmierzchu kultury”, wydanej nakładem wydawnictwa 3DOM.

„Starożytni próbowali przebijać niekończące się̨ mury dyskusji. Zabrakło wysiłku do utwierdzenia odbiorcy w przekonaniu, że rozmowa o wartościach – poprzez swój aspekt estetyczny – wchodzi w zakres sztuki oraz otwiera jej możliwości na nowo.” Tak piszą Marta Cywińska i Stefan Dziekoński w swoim dziele „Rozmowy o zmierzchu (kultury)”. Pozycja stanowi zbiór rozmów na temat literatury. Celem autorów jest przekonanie czytelników do reinterpretacji polskich twórczości, które w piękny sposób prawią o przeszłości naszej Ojczyzny. Książka Wydawnictwa 3DOM polecana każdemu patriocie dostępna jest już w regularnej sprzedaży: Link do książki

„Podjęliśmy dyskusje na temat książek wartościowych. Ich wspólną cechą jest wielowymiarowe traktowanie polskiej historii. I to bynajmniej nie w wymiarze naukowym czy popularyzatorskim, lecz także na swój sposób odkrywczym. Naszą intencją jest przekonanie Państwa do reinterpretacji literatury i komiksu z myślą o wyborze książek wartościowych oraz ponadczasowych. Takich, które trafią, także do domowych biblioteczek rodzin wielopokoleniowych. Postanowiliśmy skupić się na dziełach najnowszych, by pokazać, że w dobie globalizacji i zaniku kultur wciąż jest miejsce na opowieści o przeszłości naszej Ojczyzny.”

Marta Cywińska & Stefan Dziekoński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *