3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Pomocna Dłoń na Zimę: relacja z nowej kampanii solidarnościowej Trzeciej Drogi

Okres zimowy jest niezwykłym czasem dla nacjonalistów. Nie tylko ze względu na Święta Bożego Narodzenia czy koniec roku, który zawsze jest dobrą okazją do podsumowania prowadzonej przez nas działalności, lecz także z uwagi na niezwykle niskie temperatury i ciężkie warunki środowiskowe, które stanowią realne zagrożenie dla najsłabszych członków naszego Narodu.

W związku z tym stowarzyszenie Trzecia Droga uruchomiło w tym roku nową kampanię: „Pomocna Dłoń na Zimę”- w trakcie, której nasi aktywiści, a także członkowie wielu innych grup na swój sposób wyszli na ulice swoich miast by nieść pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. W tym miejscu należą się im szczególne podziękowania. Zapraszamy do obserwowania ich stron w serwisie społecznościowym Facebook:

https://www.facebook.com/MWPila

https://www.facebook.com/Małopolscy-Patrioci-Powiat-Suski

https://www.facebook.com/20MP10/

Kraków:

W tym roku w Krakowie działo się zdecydowanie najwięcej. Trudno się dziwić biorąc pod uwagę sprzyjające ku temu okoliczności. Najpierw ogłosiliśmy zbiórkę kocy i ciepłej odzieży dla potrzebujących. Dary zbieraliśmy między innymi przed grudniową antykomuną (po której powstał sojusz Nacjonalistyczne Południe). Małopolscy Patrioci dostarczyli do Centrum Dzieła Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie kilkadziesiąt worków z odzieżą! Gratulujemy! Podziękowania należą się restauracjom
Remiza Smaku , Primo-pizzaMAŁE CO NIECO , Primo-zubrzyca oraz siłowni: Fitness Paradise , a także firmie Euro-Trans Małgorzata Handzel, która bezpłatnie przewiozła zebrane dary z Sidziny do Krakowa!

https://www.facebook.com/eurotrans.mhandzel/

Dodatkowo działacze krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Trzecia Droga przekazali sporą paczkę słodyczy i parę nowych, edukacyjnych gier planszowych dla podopiecznych krakowskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej „Dzieło Pomocy Dzieciom”:

Nasi  działacze przekazali także 20 książeczek popularno-naukowych dla świetlicy środowiskowej w Krzeszowicach:

https://www.facebook.com/3Droga22

Sidzina/Powiat Suski:

Pierwsze skrzypce w tym miejscu grali nasi przyjaciele z suskiego oddziału stowarzyszenia Małopolscy Patrioci. Warto nadmienić, że dzięki ich niezwykłym staraniom zbiórka ciepłej odzieży i kocy była prowadzona aż w pięciu mniejszych miejscowościach: Jordanowie, Osielcu, Naprawie, Zubrzycy i Sidzinie!

Gratulacje jednak w szczególności należą się za akcję w domu dziecka im. Błogosławionej Celestyny Faron w Łętowni! Poprzedził ją charytatywny bazarek dzięki któremu MP Powiat Suski zebrało, aż 1821 złotych! Zebrane środki wykorzystano na zakup prezentów dla dzieci oraz wsparcie sióstr w naprawie dachu, który od jakiegoś czasu zaczął poważnie przeciekać.

Członkowie stowarzyszenia Małopolscy Patrioci Oddział Suski uzyskali za tą akcję specjalne podziękowanie:

https://www.facebook.com/Małopolscy-Patrioci-Powiat-Suski

Piła:

Piła już od jakiegoś czasu jest miastem wprost znanym z powodu działań Młodzieży Wszechpolskiej. Nie inaczej było tym razem; pilscy Wszechpolacy przekazali masę ubrań do lokalnego Domu Samotnej Matki, który to stale wspierają w trakcie najtrudniejszych okresów w roku.

https://www.facebook.com/MWPila

Członkowie tej samej ekipy- korzystając z obecności w innym mieście- w Gdańsku także zoorganizowali zbiórkę w ramach której zebrali kilkadziesiąt kilogramów odzieży i zabawek dla dzieci. To pierwszy raz gdy członkowie tego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej uczestniczyli w naszej kampanii- mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy!

https://www.facebook.com/MWPila

Kielce:

Działacze kieleckiego oddziału stowarzyszenia Trzecia Droga Kielce przekazali paczki z jedzeniem i środkami czystości dla miejscowego schroniska dla kobiet. To nie pierwszy raz kiedy kieleccy nacjonaliści wsparli to miejsce. W zbiórce pomagali także sympatycy stowarzyszenia z miasta Połaniec. Cały czas trwa jeszcze prowadzona tam zbiórka dla kombatantów Kresach- o której jeszcze będziemy informować na łamach naszego portalu:

https://www.facebook.com/3Droga22

Ostróda:

Działacze lokalnego oddziału stowarzyszenia Trzecia Droga przekazali worek ubrań dla miejscowego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej:

Wrocław:

Działacze wrocławskiego oddziału stowarzyszenia Trzecia Droga rozdawali jedzenie i herbatę ulicznym handlarzom i kupcom. Oprócz tego przygotowali także pięć paczek dla kombatantów z Narodowych Sił Zbrojnych:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *