3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

„Pomocna Dłoń na Zimę”- zaproszenie do udziału w nowej kampanii solidarnościowej Trzeciej Drogi

Miesiąc grudzień jest wyjątkowym miesiącem dla nacjonalistów. Jest tak z jednej strony ze względu na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia- co w naszej tradycji jest czasem dzielenia się z bliskimi i potrzebującymi i z drugiej strony ze względu na niskie temperatury, które stanowią realne zagrożenie dla tych najsłabszych członków naszej narodowej wspólnoty.

Z uwagi na to: Trzecia Droga pragnie dzisiaj ogłosić swoją nową kampanię solidarnościową, która odbędzie się pod hasłem: „Pomocna Dłoń na Zimę”, co stanowi niejako probę skoordynowania wszystkich projektów solidarnościowych prowadzonych przez nasze Stowarzyszenie w okresie zimowym.

Od 1 grudnia do 31- członkowie naszej grupy wyjdą na ulice swoich miast po to by w różny sposób według własnych możliwości- wspomóc innych. Dając w ten sposób najpełniejszy przykład temu czym nacjonalizm w istocie jest: działaniem dla Narodu przez Naród. Wszelkie grupy chętne do udziału w naszej kampanii serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podajmy razem potrzebującym Pomocną Dłoń na Zimę!

Akcję można także wspomóc materialnie, wpłacając darowizny na nasz numer konta: 26 1750 0012 0000 0000 3226 8722. Za każdą pomoc z góry serdecznie dziękujemy!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/292756384698295/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *