3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Stowarzyszenie Trzecia Droga dołącza do projektu EurHope!

Dziś możemy oficjalnie ogłosić to co już działo się u nas od jakiegoś czasu- a o czym ze względu na różnego rodzaju wypadki w naszym środowisku raczej nie mówiliśmy głośno.

Na początku października tego roku: miało miejsce spotkanie w Rzymie w czasie którego przedstawiciel naszego stowarzyszenia zawarł oficjalne porozumienie o współpracy z międzynarodowym projektem EurHope.

Czym jest EurHope? To obejmujący swoim zasięgiem praktycznie całą Europę projekt, który ma za zadanie przygotowywanie analiz na temat polityki europejskiej i kształcenie kadr politycznych oraz ideowych- tak bardzo niezbędnych dla przeprowadzania z sukcesem jakichkolwiek trwałych zmian na naszym kontynencie.

Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej:

Naszym zobowiązaniem powinno być wykorzystanie wspólnych mianowników próbując przezwyciężyć i zniwelować wszelkie różnice zdań i fetyszyzm, które charakteryzują zaangażowanie polityczne czasów społecznych

Dlaczego jest to wszystko dla nas takie szczególne? Na czele projektu EurHope stoi Gabriele Adinolfi- ikona włoskich ruchów nacjonalistycznych i tożsamościowych. Jeden z trzech twórców ruchu Terza Pozisione i praktycznie kluczowy ideolog Trzeciej Pozycji- szkoły myślenia nacjonalizmu do której dziś pomimo upływu czasu wciąż odwołuje się nasze stowarzyszenie.

Wraz z przystąpieniem do projektu EurHope- otwierają się przed nami ogromne i nieznane nam jeszcze dotąd możliwości. Już wkrótce będziemy informować o kolejnych inicjatywach, a tymczasem już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *