3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Trzecia Droga Kielce: Nacjonalizm na osiedlach!

Nacjonalistów bardzo często można spotkać przy różnych okazjach w centrum miasta. Akcje prowadzone przez nas w centrum miasta mają oczywiście swoje uzasadnienie, lecz mają też swoje wady: nie docierają do wszystkich mieszkańców Kielc. Wychodząc temu naprzeciw, pod koniec marca rozpoczęliśmy akcję pod nazwą: Nacjonalizm na osiedlach.

Inspirując się hasłem: Sport, Zdrowie, Nacjonalizm, zaczęliśmy się pojawiać na kieleckich osiedlach, z narodową muzyką i broszurami, ale przede wszystkim w sportowych strojach i zaopatrzeni w piłki zaczęliśmy rozgrywać mecze na tamtejszych boiskach. Dotychczas udało się nam rozegrać już dwa spotkania, wczoraj przyszedł czas żebyśmy spotkali się na osiedlu „pod Dalnią”.

Przez wybrane przez nas boisko przewinęło się ponad dwudziestu ludzi, którzy podczas gry, wymieniali się między sobą w drużynach. Liczna była też oglądająca nas publiczność, na którą składali się nie tylko odpoczywający zawodnicy, ale też zwykli mieszkańcy którzy korzystając z ładnej pogody i zaciekawieni głośną, patriotyczną muzyką, przychodzili zobaczyć co się dzieje i często zostawali na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *