3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Warszawa: Narodowe Południe na Marszu Niepodległości!

Z wiadomych względów- tegoroczny Marsz Niepodległości nie należał do najłatwiejszych. Środowisko nacjonalistyczne w kraju zostało na parę dni przed postawione w obliczu trudnej sytuacji: marsz próbowano brutalnie zawłaszczyć- wykorzystując do tego aparat państwa.
 
Dlatego wspólnie z Małopolskimi Patriotami, ONR Podhale i Tarnowskim Obozem Narodowym- postanowiliśmy wystawić zorganizowaną kolumnę, która miała zapewnić nacjonalistyczny przekaz w trakcie tego wydarzenia i stanowić czytelny komunikat: „Nic nas nie zatrzyma!”
 
Marsz rozpoczęliśmy w liczbie około 250 osób. Hasłem przewodnim naszego zgromadzenia było: „Bóg, Naród, Nacjonalizm”, zaprezentowaliśmy dwa kompletnie nowe i specjalnie przygotowane na tę okazję transparenty: „Defend Europe” i „O Wielką Polskę błagamy Cię Panie”, które miały za zadanie jasno zaprezentować nasze stanowisko ideologiczne.
 
W naszej kolumnie wzięli udział nacjonaliści z Serbii (Србска Акција 2.0), Niemiec (JN), Belgii (EurHope) i Węgier. Nasi przyjaciele z greckiej organizacji Pro Patria nie dotarli na miejsce ze względu na wymierzoną w nich akcję polskich służb.
 
Marsz zakończyliśmy w około 700 osób. Nasza kolumna spotykała się ze słowami uznania i poparcia. Wiele zwykłych osób- często z całymi rodzinami, patrząc na nasze banery dołączało do pochodu.
 
Pokazaliśmy w Warszawie prawdziwy nacjonalizm- tak jak powinien on wyglądać. Sukces naszej inicjatywy rodzi nadzieję na przyszłość nie tylko w kontekście naszych organizacji, lecz całego środowiska, które musi zacząć się zmieniać- jeśli ma coś znaczyć w nowej rzeczywistości. Coś więcej o tym już wkrótce!
 
Dziękujemy wszystkim za udział!
 
Trzecia Droga Portal 3droga.pl Resistance Arts Małopolscy Patrioci Małopolscy Patrioci – Królewski Kraków Małopolscy Patrioci Powiat Suski Tarnowski Obóz Narodowy ONR Podhale i inni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *