3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Żary: II Marsz dla Życia i Rodziny

II Marsz dla Życia i Rodziny w Żarach

W Polsce życie zostało objęte należytą ochroną, to ewenement na skalę europejską, ponieważ trend jest zupełnie odwrotny. Dlaczego u nas się to udało, skoro w tylu krajach za zachodnią granicą środowiska prawicowe, o tradycyjnych poglądach są bezsilne?

Zasługi i to niemałe należy przypisać Kościołowi Katolickiemu w Polsce, który porusza serca polaków uwrażliwiając ich na los najmniejszych, bezbronnych osób, oczekując jednocześnie od swoich wiernych konkretnych działań.

To słynne “wstań z kanapy” i “wypłyń na głębię” w kwestii obrony życia nie może zostać pominięte. To od naszych postaw dzisiaj i naszych obecnych działań będzie zależał los przyszłych pokoleń, również tych dopiero czekających na pierwszy oddech poza łonem matki. Liberalizacja bowiem zapisów dotyczących obrony życia będzie leżała w moralności przyszłych pokoleń.

Promocja szacunku dla życia, każdego bez wyjątku oraz tradycyjnej rodziny nie może się skończyć na przychylnym orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, jest to bowiem walka nie tylko o życie, ale w sposób szczególny również o kondycję rodziny, która jest jego naturalnym środowiskiem do wzrastania.

Rodzina, dzisiaj tak atakowana, potrzebuje naszej obrony. Dziś możemy to zrobić pokazując jej piękno. Zachęcamy zatem do założenia wygodnych butów i udziału w II Marszu dla Życia i Rodziny w Żarach.

Kiedy: 30.05.

Gdzie: Żary

Start:

Godzina 13:00, uroczysta Msza Święta w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Żarach ul. Okrzei 88 w intencji Polskich Rodzin i Dzieci, także tych poczętych, a nienarodzonych.

Po Mszy Świętej wybierzemy się na radosny spacer, który zakończy się piknikiem w Parku miejskim przy al. Jana Pawła II w Żarach (obok domku muzycznego). Przewidziane są różnorodne atrakcje.

Trasa marszu będzie wiodła przez ulice: Okrzei, Tunelową, Długosza, 1 Maja, Ratuszową, Al. Jana Pawła II

Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *