3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Ks. Piotr Glas: Co szatan mówi na egzorcyzmach (wideo)

Prezentujemy Wam dwuczęściowy zapis wideo z występu ks. Piotra Glasa „Co szatan mówi na egzorcyzmach”. Polski egzorcysta w żywy sposób porusza często pomijaną prawdę, która przez światłe marksistowskie umysły nieustannie spychana jest do roli barwnych opowiastek pełniących funkcję straszaka wobec ciemnego ludu – co gorsza przez katolickich duchownych i wiernych również.

Posługujący poza granicami III RP ksiądz odnosi się głównie do słów płynących z ust demonów i szatana poprzez opętane osoby, nie zaś do samego egzorcyzmu. Nie stroni również od innych trudnych tematów – nie boi się mówić o złej kondycji Kościoła i miałkiej formacji hierarchów, szczególnie na Zachodzie, podkreślając, iż księża są szczególnie cenionymi zdobyczami przez demony – zdeprawowany ksiądz równa się dziesiątkom, setkom, czy tysiącom zdeprawowanych osób.

W świetle działalności sił zła przedstawia również promowanie antywartości przez masonerię, która przeforsowuje je na Starym Kontynencie rękami UE (vide zabijanie życia poczętego, związki homoseksualne, rozwiązłość seksualna, niszczenie instytucji rodziny etc). Podkreśla ponadto moc nieuznawanej przez protestantów świętości Matki Boskiej oraz przerażenia, jakim napełnia Ona demony, czy siłę sakramentu pokuty i pojednania. Zbędnie nie przedłużając zachęcamy do zapoznania się z wystąpieniem ks. Piotra Glasa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *